top of page

TIKRAS.

Specialistų fasilituojamas vidinis darbas vyrams

Taip, kartais būna sunku. Bet seni, Tu gali būti tvirtas, atsakingas ir pasirūpinti savimi ir Tau svarbiais žmonėmis.

stovykla

VYRŲ STOVYKLA

Stuburas ir širdis

Patirk vyrišką iššūkį, neprarasdamas jautrumo sau ir kitiems.

Tai psichoterapijos principais grįstas vidinis darbas grupėje, einantis išvien su iššūkiais, skirtais stiprinti kūną, protą ir valią.

TĘSTINĖ GRUPĖ 

Geštalto psichoterapijos principais

Kultivuok drąsą pažvelgti ten, kur esi silpnas.

Tai ilgalaikė vidinio darbo grupė, veikianti pagal Geštalto terapijos principus, skirta vyrui, siekiančiam mokytis būti Tikru, savimi, išlaikant autentišką kontaktą su kitais.

grupė

KAS YRA TIKRAS?

TIKRAS - tai erdvė vyrui stiprinti save giliausiame psichikos lygmenyje.

Tai specialistų​ vedamos vidinio darbo grupės ir savaitgalio intensyvai, skirti autentiškumui ir sveikam dialogui su pasauliu užtvirtinti. Tai saugioje erdvėje vykstantis gilus vidinis darbas, pagrįstas ekspertų patikrintais Geštalto psichoterapijos metodais.

tikras
DSC01838-88.jpg

Čia savo širdį dedame į darbus tam, kad Lietuvos vyrų psichinės sveikatos statistinės kreivės po ilgos pertraukos pradėtų kilti į viršų.

...

 

Kad vyrai, palaikomi kitų vyrų, atsigręžtų į save ir atidžiai pasižiūrėtų, ką mato. Kad bejėgiškumą keistų atsakomybė už save ir savo gyvenimą. Kad norą pritapti ar beatodairiškai konkuruoti keistų buvimas sveikos palaikančių vyrų bendruomenės dalimi.

Šiandien svarbi užduotis vyrams yra ne kaip tapti kažkuo, ką siūlo visuomenės vyriškumo idealai, o kaip sugrįžti į save ir sužinoti, kas iš tikrųjų esame.

 

Mes nesiekiame parodyti teisingo kelio, išmokyti teisingos technikos, kaip reikia gyventi, kaip būti vyru. Mes siekiame padėti įsisąmoninti tai, kas jau esi, pažinti, kas viduje nepažinta. Mes tikime, kad tik žinodamas kur esi, suprasi kur nori eiti.

KOMANDA

round img heads_500px4.png

Ignas Genys

Geštalto psichoterapijos praktikas, mokymų centro „Per patirtį“ ir projekto „Tikras“ bendraįkūrėjas, interaktyvių grupių vedėjas, užsiimantis individualios psichoterapijos praktika.

Darius Docius

Geštalto psichoterapijos praktikas, stovyklų vyrams organizatorius ir vadovas, Pagalbos vyrams linijos "Nelik vienas" vadovas, kariuomenės instruktorius.

darius1.png
IMG_20200815_172449_bw1.jpg
Paulius Kavoliūnas
290309987_608993593930648_60529130894473

APIE MUS KALBA

15-2.png
d+.png
delfi1.png
zr1.png
15min-6.png
lrt1.png

Šiame plokščiosios medijos ir pertekliaus visuomenės vakuume, tokia vyriškumo paieškos forma reikalinga, kaip gėlas vanduo. Vyrai serga mitų, klišių, formų ir visuomenės suformuotų normų visuma. Džiaugiuosi galėdamas drąsiai teigti, kad tai ką daro visa TIKRAS komanda yra reikalinga, gyva, tikslinga ir nauja. Tikiuosi tai išaugs į naują vyriškosios kultūros etapą.

Paulius Kavoliūnas, 25 m.

Pakeitė mano gyvenimą, ar tiksliau, keičia mano gyvenimą į gerąją pusę. Seminarai verti kiekvienos akimirkos, kaip gryno oro įkvėpimas, padedantis judėti į priekį ir nepasiduoti. 

Man buvimas grupėje - drąsus eksperimentas bandyti daryti tą, ką įprastai nedrąsu daryti. Drąsos suteikia saugumas kylantis iš to, kad pasitikiu grupe, kad išlindus žaizdoms ir pametus pagrindą po kojom yra moderatorius ir mane supa drąsus vyrai, kurie patys nebijo pažiūrėti į savo skausmą ir taip palaiko mane. Ultimately, man grupė padeda judėti ties ryšio atstatymu su pačiu savimi. 

12715941_10208739509189498_2364647279520

Giedrius Meilūnas, 34 m.

No events at the moment

RENGINIAI

KONTAKTAI

Ačiū, Jūsų žinutę gavome.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
kontaktai
bottom of page