top of page

DOKUMENTINIS FILMAS

Šiuo metu kuriamas dokumentinis filmas, kurio tikslas atverti psichologinius ir socialinius vyro gyvenimo patyrimo aspektus

Pavadinimas: "Gentis"

Režisierius: Jonas Suchadolskas
Scenarijaus autorius: Ignas Genys

Prodiuseris: Linas Mikuta
Operatorius: Audrius Zelenius


Sinopsis:
Filmo pagrindine erdvė, tai Igno kuriamos stovykos, kurių metu vyrų grupė neria į gilius fizinius bei psichologinius išbandymus.​ Stovyklose vyrai kuria unikalią terpę kurioje galėtų atrasti ir įvardinti giliausius savo skausmus - išverkti, išmušti, išrėkti, išbėgti, sudeginti. Padaryti tai, ko reikia, kad pamatytų, suvoktų ir pajustų save, kaip giliai autentišką asmenybę. Emocinio lūžio taške, savyje vyrai neretai atrandą vaiką, apie kurio egzistavimą iki šiol nežinojo. Pirmasis toks susitikimas su vidiniu vaiku ženkliai pakeičia vyro gyvenimo bei santykio su savimi ir kitu patyrimą. 

Filmas jau yra gavęs dalinį finansavimą parengiamiesiems darbams iš Lietuvos kino centro. Šią vasarą planuojama filmuoti 7 pamainas bei sumontuoti filmo treilerį su kuriuo aplikuosime tolesniam finansavimui. Taip pat planuojama sudalyvauti keliuose tarptautiniuose pičinguose (EsoDoc, Dok Leipzig, IDFA) kur ieškosime tarptautinių prodiuserinių kompanijų padesiančių su filmo gamyba bei platinimu. Visi požymiai rodo apie įdomaus, aktualaus ir šiek tiek “nepatogaus” filmo potencialą ir jo reikalingumą.

Nori sekti naujienas apie filmo kūrimo eigą?

Nori tapti filmo dalimi?

bottom of page