top of page

TIKI, KAD MŪSŲ VEIKLA REIKALINGA?

PAREMK DOKUMENTINIO FILMO APIE VYRUS KŪRIMĄ.

Šiuo metu kuriami du dokumentiniai filmai, nukreipti į psichologinius ir socialinius vyro gyvenimo patyrimo aspektus:

"GENTIS"

Režisierius: Jonas Suchadolskas
Scenarijaus autorius: Ignas Genys

Prodiuseris: Linas Mikuta
Operatorius: Audrius Zelenius


Sinopsis:
Filmo pagrindine erdvė, tai Igno kuriamos stovykos, kurių metu vyrų grupė neria į gilius fizinius bei psichologinius išbandymus.​ Stovyklose vyrai kuria unikalią terpę kurioje galėtų atrasti ir įvardinti giliausius savo skausmus - išverkti, išmušti, išrėkti, išbėgti, sudeginti. Padaryti tai, ko reikia, kad pamatytų, suvoktų ir pajustų save, kaip giliai autentišką asmenybę. Emocinio lūžio taške, savyje vyrai neretai atrandą vaiką, apie kurio egzistavimą iki šiol nežinojo. Pirmasis toks susitikimas su vidiniu vaiku ženkliai pakeičia vyro gyvenimo bei santykio su savimi ir kitu patyrimą. 

Filmas jau yra gavęs dalinį finansavimą parengiamiesiems darbams iš Lietuvos kino centro. Šią vasarą planuojama filmuoti 7 pamainas bei sumontuoti filmo treilerį su kuriuo aplikuosime tolesniam finansavimui. Taip pat planuojama sudalyvauti keliuose tarptautiniuose pičinguose (EsoDoc, Dok Leipzig, IDFA) kur ieškosime tarptautinių prodiuserinių kompanijų padesiančių su filmo gamyba bei platinimu. Visi požymiai rodo apie įdomaus, aktualaus ir šiek tiek “nepatogaus” filmo potencialą ir jo reikalingumą.

"VYRAI, KURIE NEKALBĖJO"

Režisieriai: Paulius Dragūnas, Ignas Genys
Prodiuserė: Lineta Lasauskaitė
Operatoriai: Mantrimas Šeškus, Andrius Dirmantas
Montažas: Vakaris Kučinskas
Produkcijos kordinatorius: Mantas Pažiūra

Sinopsis: 
Iš skirtingų vyrų patirčių suformuota kvapą gniaužianti istorija, kuri veda žiūrovą nuo vaikino paauglystės iki vyriškos brandos (50 metų). Smurtas šeimoje, santykiai su tėvu, masturbacija, seksas, savivertė, sėkmė darbe bei gyvenimo meilė yra tik kelios šio filmo temos. Ši dokumentika bus suformuluota iš neįtikėtinu asmenybių istorijų:

 

  • Mokykloje Vilmantą palikusi draugė ir kivirčas su tėvu buvo paskutinis lašas. Vaikinas susikrovė daiktus ir be pinigų pasileido į dviejų metų kelionę po pasaulį. 

  • Tautvydas sudeginęs savo tėvų namus bei pabudęs 7-tą kartą iš komos, ieško susitaikymo su kalėjime sėdinčiu tėvu.

  • Benamis Eduardas su išpuvusiais klubais keliavo į klaipėdą nusižudyti, tačiau pamatęs jūros grožį iš naujo atrado skonį gyvenimui.

  • Senas rokeris paliktas draugų ir šeimos kovoja už švietimo reformas Visagine. Roko koncertai padeda išlaisvinti susikaupusį pykti bei spengiančią vienatvę.

  • Naktimis pokerio krupje, o dienomis pagerino jau 6 pasaulio bėgimo rekordą.

PADĖK ŠIEMS FILMAMS
TAPTI REALYBE

Su vyrų psichine sveikata susijusiems projektams gauti paramą yra itin sunku, tad net ir nedidelis Tavo indėlis
yra labai vertinamas ir reikalingas, kad šie filmai pasiektų dienos šviesą geriausioje savo formoje.

Visi gauti finansai yra dalinami per pusę ir naudojami šių dviejų filmų projektams įgyvendinti.

paysera-parama4.png
parama
bottom of page