top of page

Patyriminė stovykla vadovams 3-EX: 

Explore, Express, Exceed The Leader in You

Vadovauti yra lengva. Rodyti įkvepiantį ir transformuojantį pavyzdį - šiek tiek sunkiau. O sekti - neaiškinant tiesų ir nedemonstruojant savęs - labai sunku. Bet čia slepiasi lyderystės lobis - gebėjime pasakyti tik tiek kiek reikia, ir tik tada kai reikia. Kuo mažiau vesti (aiškint), ir kuo daugiau klausytis (sekti).

DSC02184 (1)_.jpg

Tikslas

Patyriminės stovyklos tikslas - per vidinius ir išorinius išbandymus - gamtos apsuptyje, ryšyje su savimi ir grupe - pažinti savo "growing edge". Tai terapijoje naudojamas terminas, reiškiantis įsisąmoninimui būtiną temą. Tai tarsi balansavimas ant briaunos ar lėkimas bangos ketera, nešančia ten, kur tau ir reikia nukeliauti. Mokysimės, kaip nerėkti ir neaiškinti, o likti ryšyje su savimi ir grupe. Kaip pažinti savo trūkumus ir gebėti juos garsiai įvardinti. Kaip atpažinti savo kaip vadovo stipriąsias savybes ir jas įdarbinti bendram tikslui.

Vertė 

  • Drąsa pažvelgti ten, kur esame silpniausi.

  • Lyderystės naujoje, neapibrėžtoje aplinkoje treniruotės.

  • Didesnis pasitikėjimas savimi kaip lyderiu ir savo ribų atstovėjimas.

  • Grįžtamojo ryšio suteikimas ir priėmimas, stimuliuojantis plėsti savo ribas ir augti.

  • Praturtinantis ryšys su bendražygiais.

DSC02394_2000.jpg

“True leaders are hardly known to their followers. <...> When the work's done right, with no fuss or boasting, ordinary people say: Oh, we did it.” - Lao Tzu

Kuo šie mokymai ypatingi?

 

Tai psichoterapijos principais grįstas vidinis darbas grupėje, su tikslu sustiprėti kaip autentiškam vedliui, kuriuo žmonės pasitiki, kurį gerbia ir laiko savu. Tai saugioje erdvėje vykstantis gilus vidinis darbas, pagrįstas ekspertų patikrintais Geštalto psichoterapijos metodais.

STOVYKLĄ VEDA

mantas_r900.png

dr. Mantas Tvarijonavičius

Lyderystės, asmeninio efektyvumo ir personalo valdymo konsultantas, ugdymo kompanijos GOODPEOPLE bendraįkūrėjas, vadovas, socialinių mokslų (organizacinės psichologijos) daktaras, VU Verslo mokyklos ir ISM dėstytojas, dviejų knygų ir komiksų autorius. Mantas padės grupei reflektuojant patirtis perkelti jas į darbines vadovavimo, bendravimo, darbo su suinteresuotomis šalimis situacijas.

Ignas Genys

Geštalto psichoterapijos praktikas, projekto "Tikras" ir mokymų centro "Per patirtį" bendraįkūrėjas, ilgalaikių terapinių grupių vedėjas, patyriminių mokymų ir grupės procesų fasilitatorius, užsiimantis individualios psichoterapijos praktika. Ignas sukurs erdvę vidinei refleksijai ir interaktyviam grupės darbui, skirtam įsisąmoninti vidinius psichinius procesus, besikartojančius gyvenime ir darbo aplinkoje.

ignas_300px3.png
registracija

REGISTRACIJA

Laikas: 2023 m. rugsėjo 29-30 d.

Vieta: Tikslią lokaciją pranešime el. paštu užsiregistravusiems.

Grupės dydis: iki 15 dalyvių.
Kaina: 599 Eur; Pirmoms 8 registracijoms taikoma 25% nuolaida (449.25 Eur)

Kontaktai: 

bottom of page