top of page

AŠ-TU: Psichoterapijos
savaitgalis grupėje

Tai intensyvi vidinio darbo grupė, veikianti pagal geštaltinės psichoterapijos principus, skirta vyrams ir moterims, siekiantiems mokytis būti su kitais ir išsaugoti savąjį autentiškumą.

AdobeStock_211589823_.jpg

Grupė skirta tiems, kurie:

  • mokosi prisiimti atsakomybę ir, kai reikia, atstovėti save;

  • nori laisviau reikšti save tarp kitų;

  • lavina įgūdį išsakyti savo vidinę tiesą ir kurti autentiškus, praturtinančius santykius;

  • ieško saugios erdvės pabandyti dalyvauti kitaip negu jam/jai įprasta.

Kuo ši grupė ypatinga?

Grupėje yra vietos klausti ir gauti betarpiškus atsakymus apie tai, kaip mano mintis, elgesį ir buvimą patiria kiti grupės nariai – tai unikalus būdas tyrinėti bei geriau pažinti save tarp kitų. Jeigu norisi, grupė gali tapti saugia vieta eksperimentuoti ir elgtis naujai.

Tikras-2022.04-3.jpg

Kas vyksta grupės metu?

Ši grupė – jaudinantis, nelengvas tačiau galingas įrankis asmeniniam augimui. Joje per sąveiką su kitais grupės nariais gali pažinti savo tarpasmeninio bendravimo stilių ir savo elgesio būdus, kuriais nutrauki ar iškreipi besimezgantį kontaktą. Šios grupės suteikia galimybę rizikuoti išbandyti naujus būdus, kaip būti su kitais.


Tai interaktyvi grupė, orientuota į terapinį poveikį – tai nėra bendruomeninis susibūrimas, todėl mes nesilaikysime visų socialiai priimtų deramo elgesio įpročių. Dalyviai gali reikšti jausmus ir mintis atvirai, kartais pertraukdami vieni kitus. 

Grupėje pirminis dėmesys skiriamas tam, kas vyksta čia ir dabar grupės susitikimo metu.

 

Dalyviai reaguoja vieni į kitus, išsako grįžtamąjį ryšį, palaiko, konfrontuoja, mokosi spręsti konfliktus. Grupės vedantieji stengiasi atkreipti dėmesį į tai, ką nesunku pražiūrėti, taip padėdami dalyviams identifikuoti (ir keisti) nebeveikiančius elgesio modelius. Darbas daugiausiai vyksta sėdint rate. Kartais siūlomi eksperimentai, įdarbinant kūną ar judesį ar įtraukiant grupės narius.

GRUPĘ VEDA

justina3-300.png

Justina Petronė

Psichologė, baigusi geštaltinės psichoterapijos studijas institute “Dialogas”, tobulinasi Gestalt Associates Training Los Angeles GATLA (JAV) seminaruose, nuo 2014 metų dirba privačioje praktikoje - konsultuoja suaugusius ir poras, veda grupes ir autorinius seminarus.

Ignas Genys

Geštalto psichoterapijos praktikas, projekto "Tikras" ir mokymų centro "Per patirtį" bendraįkūrėjas, ilgalaikių interaktyvių grupių ir patyriminių seminarų vedėjas, užsiimantis individualios psichoterapijos praktika.

ignas_300px3.png

Man buvimas grupėje - drąsus eksperimentas bandyti daryti tą, ką įprastai nedrąsu daryti. Drąsos suteikia saugumas kylantis iš to, kad pasitikiu grupe, kad išlindus žaizdoms ir pametus pagrindą po kojom yra moderatorius ir mane supa drąsus vyrai, kurie patys nebijo pažiūrėti į savo skausmą ir taip palaiko mane. Ultimately, man grupė padeda judėti ties ryšio atstatymu su pačiu savimi. 

- 34 metų grupės dalyvis

registracija

REGISTRACIJA

Aš-Tu: Terapinis savaitgalis grupėje

Vieta: Vilnius
Laikas: Liepos 5 - 7 d.

Penktadienį 17.00- 20.30;

Šeštadienį 9.30 - 18.00;

Sekmadienį 9.30 - 16.00

Grupės dydis: iki 12 dalyvių.
Dalyvio mokestis: 260 - 340 Eur. Kaina priklauso nuo pirmumo ir likusių vietų skaičiaus. Esant finansiniams sunkumams, kaina derinama atskirai.

Kontaktai

Kilus klausimams skambinkite tel. 864034568 arba rašykite el. paštu ignas@tikras.lt

bottom of page