top of page

Ilgalaikė interaktyvi vyrų grupė 

KAIP BŪTI SAVIMI TARP KITŲ?

Kultivuok drąsą pažvelgti ten, kur esi silpnas.

Tai tęstinė vidinio darbo grupė, veikianti pagal Geštalto terapijos principus, skirta vyrui, siekiančiam mokytis būti savimi, išlaikant autentišką kontaktą su kitais.

Grupė skirta tiems, kurie:

 • mokosi prisiimti atsakomybę ir kai reikia tvirtai atstovėti save;

 • nori laisviau reikšti save tarp kitų;

 • lavina įgūdį išsakyti savo vidinę tiesą ir taip kurti autentiškus, praturtinančius santykius;

 • nori būti nuoširdžių ir sąmoningų vyrų grupės dalimi;

 • ieško erdvės, kurioje gebėjimas nusiimti socialines kaukes yra vertybė.

Kuo ši grupė ypatinga?

Tai saugioje erdvėje vykstantis gilus vidinis darbas, pagrįstas ekspertų patikrintais Geštalto psichoterapijos metodais.

Grupės vedėjo rolė yra per laiką įvesti grupę į saugų funkcionavimą, kuriame dalyviai, reaguodami vieni į kitus, pradeda pažinti savo giliuosius psichikos sluoksnius, atrasti ir išbandyti naujus veikimo būdus.


Kokią vertę patiria vyrai?

Tęstinė vyrų grupė

Kas vyksta grupės metu?

Ši grupė – jaudinantis, nelengvas tačiau galingas įrankis asmeniniam augimui. Joje per sąveiką su kitais grupės nariais gali pažinti savo tarpasmeninio bendravimo stilių ir savo elgesio būdus, kuriais nutrauki ar iškreipi besimezgantį kontaktą. Šios grupės suteikia galimybę rizikuoti išbandyti naujus būdus, kaip būti su kitais.


Tai interaktyvi grupė, orientuota į terapinį poveikį – tai nėra bendruomeninis susibūrimas, todėl mes nesilaikysime visų socialiai priimtų deramo elgesio įpročių. Dalyviai gali reikšti jausmus ir mintis atvirai, kartais pertraukdami vieni kitus. 

Grupėje pirminis dėmesys skiriamas tam, kas vyksta čia ir dabar grupės susitikimo metu.

 

Vyrai reaguoja vieni į kitus, išsako grįžtamąjį ryšį, palaiko, konfrontuoja, mokosi spręsti konfliktus.

Grupės vedėjai stengiasi atkreipti dėmesį į tai, ką nesunku pražiūrėti, taip padėdami dalyviams identifikuoti (ir keisti) jau seniai nebeveikiančius elgesio modelius. Vidinis darbas vyksta sėdint rate, ir taip pat įdarbinant kūną ar judesį, dažnai su grupės pagalba.

GRUPES FASILITUOJA

ignas_300px3.png

Ignas Genys

Geštalto psichoterapijos praktikas, vyrų saviugdos erdvės TIKRAS. įkūrėjas, lektorius, interaktyvių ilgalaikių vyrų grupių vedėjas, užsiimantis individualios psichoterapijos praktika.

IMG_20200815_172449_bw1.jpg

Kas yra TIKRAS?

TIKRAS - tai erdvė vyrui stiprinti save giliausiame psichikos lygmenyje.

APIE MUS KALBA

15-2.png
d+.png
delfi1.png
zr1.png
15min-6.png
lrt1.png

Tai specialistų​ vedami savaitgalio intensyvai ir vidinio darbo grupės, skirtos autentiškumui ir sveikam dialogui su pasauliu užtvirtinti. 

290309987_608993593930648_60529130894473

Man buvimas grupėje - drąsus eksperimentas bandyti daryti tą, ką įprastai nedrąsu daryti. Drąsos suteikia saugumas kylantis iš to, kad pasitikiu grupe, kad išlindus žaizdoms ir pametus pagrindą po kojom yra moderatorius ir mane supa drąsus vyrai, kurie patys nebijo pažiūrėti į savo skausmą ir taip palaiko mane. Ultimately, man grupė padeda judėti ties ryšio atstatymu su pačiu savimi. 

Giedrius Meilūnas, 34

REGISTRACIJA

registracija

Tęstinė vyrų grupė 

8h KARTĄ PER MĖNESĮ

Grupės pradžia:

Vieta:
Laikas:


Grupės dydis:
Dalyvio mokestis:
Įvadiniai susitikimai:

 

2023 m. rugsėjis

Vilnius
šeštadienį 10 - 18 val. kartą per mėnesį; grupė tęsiasi iki vasaros

iki 15 vyrų
120 Eur / mėn. 
prieš grupės pradžią dalyviai kviečiami įvadiniam susitikimui. Tai asmeninė konsultacija, kuri padės įsivardinti dalyvavimo grupėje tikslus ir kryptis.

Grupės pradžia: 2023 m. rugsėjis

Vieta: Vilnius
Laikas: šeštadienį 10 - 18 val. kartą per mėnesį; grupė tęsiasi iki vasaros

Grupės dydis: iki 15 vyrų
Dalyvio mokestis: 120eur/ mėn. 
Įvadiniai susitikimai: prieš grupės pradžią dalyviai kviečiami įvadiniam susitikimui. Tai asmeninė konsultacija, kuri padės įsivardinti dalyvavimo grupėje tikslus ir kryptis.

KITI RENGINIAI

 • Kasmėnesinė grupė | 2023 Spalis
  Kasmėnesinė grupė | 2023 Spalis
  Vilnius
  TIKRAS. Tęstinė vyrų grupė. Grupė tinka gyvenantiems kituose miestuose. Susitikimai vyksta kartą per mėnesį, šeštadieniais 10.00 - 18.00 val. Dirbame 1.5 val. segmentais su pertraukomis tarp jų. Grupę veda Geštalto psichoterapijos praktikas Ignas Genys.
bottom of page