top of page

BACK TO THE ROOTS

YPATINGA STOVYKLA VYRAMS LIEPOS 7-9 D.

Tai erdvė vyrams, siekiantiems suvokti pačius save giliausiame lygmenyje. 
Ši stovykla yra kolaboracija su dokumentinio filmo "Gentis" kūrėjais.

​Ši stovykla - tai vieta vyrams padaryti tai, ko reikia, kad pamatytų, suvoktų ir pajustų save, kaip giliai autentišką asmenybę.

 

Emocinio lūžio taške, savyje vyrai neretai atrandą vaiką, apie kurio egzistavimą iki šiol nežinojo. Pirmasis toks susitikimas su vidiniu vaiku ženkliai pakeičia vyro gyvenimo bei santykio su savimi ir kitu patyrimą. 

 

Tai vieta susitikimui su savimi tarp vyrų, kuriuos visus sieja tas pats tikslas. Tapti geresniu vyru. Tapti geresniu žmogumi. 

Ši stovykla yra idėjinė ir dalinai finansuojama. Daugiau informacijos registracijos formoje.

gaia4.jpeg
gaia.jpeg

Tai laikas ir vieta susitikti su pirmapradžiu gyvenimo patyrimu:

  • laukinė aplinka gūdžiame Lietuvos gamtos kampelyje "Gaia žemėje"

  • indėnų tradicijos pirtissusitikimas su naktimi ir diena ir visomis 4 stichijomis
  • terapinės savęs pažinimo praktikos ir intensyvus grupės gyvenimo patyrimas pagal Geštalto psichoterapiją

Vidinis darbas grupėje vyksta su psichoterapijos praktiko fasilitavimu ir priežiūra.​

DOKUMENTINIS FILMAS
"GENTIS"

Tai ypatinga stovykla, nes čia užfiksuotos akimirkos taps istorija. Tai jau kuriamo dokumentinio filmo apie vyrų vidinius išgyvenimus dalis. Šis filmas - tai kelionė į tą kambarį, kuriame vyksta unikalus vyriško gyvenimo patyrimas. Vienas iš šios iniciatyvos tikslų yra nuimti širmą nuo to, kas vyro viduje tikra, tačiau apvilkta daugybe paviršinių įvaizdžių ir sampratų, tarp kurių neretai pasimetę gyvena ir patys vyrai. Šis svarbus meno darbas, kviečia susipažinti su neapdirbtais išgyvenimais, skausmais ir džiaugsmais, kuriuos eidamas per gyvenimą patiria vyras.
 

Tai idėjinė stovykla - dalyvio mokestis bus savikaina už vietos nuomą ir maistą (apie 75-90 Eur). Užsiregistravusius kviesime susipažinti su komanda - įsivardinti asmeninius stovyklos tikslus bei įsivertinti, ar ši stovykla atlieps esamą poreikį.

KOMANDA

round img heads_500px4.png

Ignas Genys

Geštalto psichoterapijos praktikas, vyrų saviugdos erdvės TIKRAS. įkūrėjas, mokymų ir tęstinių vyrų grupių vedėjas, užsiimantis individualios psichoterapijos praktika

Jonas Suchadolskas

Dokumentinio kino režisierius, genčių bendruomenės narys. Jonas studijavo kino režisūrą Jungtinėje Karalystėje ir Rusijoje, kur mokėsi autorinio kino iš vienų sėkmingiausių Europos kūrėjų.

jonas_500px.png

Kas yra TIKRAS?

TIKRAS - tai erdvė vyrui stiprinti save giliausiame psichikos lygmenyje.

Tai specialistų​ vedami savaitgalio intensyvai ir vidinio darbo grupės, skirtos autentiškumui ir sveikam dialogui su pasauliu užtvirtinti. Tai saugioje erdvėje vykstantis gilus savęs pažinimo darbas, pagrįstas ekspertų patikrintais Geštalto psichoterapijos metodais.

APIE MUS KALBA

15-2.png
d+.png
delfi1.png
zr1.png
15min-6.png
lrt1.png
parama

VAIZDO ĮRAŠAI

registracija

REGISTRACIJA

bottom of page